Apie mus

RENLENA buvo įkurta 1994 m. Vilniuje. Nuo pirmųjų darbo metų pradėjo ryškėti firmos specializacija - prekyba importiniais baldais. Per daugiau kaip 20 veiklos metų RENLENA sukaupė didžiulę patirtį baldų prekybos ir paslaugų organizavimo srityje. Sėkmingas ir nuoseklus darbas leido surasti daug partnerių tarp užsienio šalių baldų gamybos ir prekybos lyderių.   

RENLENA – tai gerai žinoma, moderni, viena didžiausia importinių baldų prekybos įmonė Lietuvoje. Įmonė specializuojasi baldų skirtų namams prekyba, ir siūlo išskirtinio dizaino, itin stilingus ir modernius baldus prieinamomis kainomis. 2011 m. sėkmingai pradėjo veikti RENLENA elektroninė baldų parduotuvė.

Mūsų partneriai užsienyje – tokios gerai žinomos kompanijos kaip: Gala Collezione, Sweet Sit, Black Red White, Halmar, Signal, Vero appartamenti, Taranko, Timoore, Sembella, Agata export, DUPEN, Neiser Sofa, Benix, Werxal, Wajnert ir kitos. Importuojame baldus iš tokių Europos šalių, kaip Estijos, Lenkijos, Ispanijos, taip pat iš Azijos šalių.